Николаев 19 октября 2020

В Новоодеському районі через проблеми з інтернетом дистанційне навчання недостатньо ефективне

У травні 2020 року через пандемію коронавірусу школи Миколаївщини перейшли на дистанційне навчання. Вчителям, учням та батькам довелося екстрено опановувати нові освітні платформи. У віддалених районах школи зіткнулись із низкою проблем. Серед таких закладів і Костянтинівська загальноосвітня школа Новоодеського району. Про це повідомляє «Суспільне«.

У селі Костянтинівка є проблеми з інтернетом. Коли діти навчалися дистанційно, вчителям доводилося пояснювати матеріал телефоном. Завдання учні щоденно отримували в групі Viber. За словами вчителів, це найоптимальніший варіант для їхніх умов, адже не всі діти мають комп’ютер чи ноутбук. Більшість користується мобільними телефонами. Загалом учні вчилися дистанційно протягом 14 днів.

“Легкі теми можна пояснити діткам в Zoom, комусь через Viber, доводиться і телефоном пояснювати. А от усний докладний переказ, письмовий докладний переказ довелось пропускати. Такі завдання виконати дистанційно важко”, – каже вчителька Костянтинівської школи Тетяна Бондаренко.

За словами начальниці департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Олени Удовиченко, органам місцевого самоврядування направили офіційні листи щодо налаштування належного забезпечення інтернетом на їх території.

“У другому семестрі минулого навчального року були такі випадки в сільській місцевості, що вчителі навіть в пакетах, коробках до дверей доставляли завдання дітям”, – говорить Олена Удовиченко.

Костянтинівський сільський голова Антон Паєнтко вже отримав листа від управління освіти та готовий у разі виникнення проблеми допомагати школі. Поки працює над забезпеченням учнів та вчителів засобами індивідуального захисту.

https://www.facebook.com/watch/?v=349506236381682

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top