Николаев 16 октября 2020

Через коронавірус тільки поліклінічне відділення Новоодеської ЦРЛ працюватиме у штатному режимі

У зв’язку з тим, що Новоодеська районна лікарня визначена закладом І хвилі з надання медичної допомоги хворим на коронавірус та з підозрою, тимчасово терапевтичне, інфекційне, хірургічно-травматологічне та приймальне відділення перепрофільовуються. Залишається працювати у штатному режимі тільки поліклінічне відділення лікарні. Про це написав головний лікар Новоодеської ЦРЛ Микола Коваленко на своїй сторінці в Фейсбуці.

«У зв’язку із збільшенням кількості нових випадків захворювання на COVID-19 в Миколаївській області та відповідно до розпорядження Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова від 09.10.2020 № 105 «Про внесення змін до Переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» КНП «Новооодеська районна лікарня» НРР визначено закладом І хвилі. Тобто, в лікарні буде надаватися медична допомога хворим з підозрою на COVID-19, а також з вже підтвердженим діагнозом за результатами проведених тестів», — зазначив він.

Зважаючи на це, тимчасово терапевтичне, інфекційне, хірургічно-травматологічне та приймальне відділення перепрофільовуються для надання медичної допомоги лише хворим на COVID-19. В той же час поліклінічне відділення працюватиме у штатному режимі – без змін, амбулаторна медична допомога надаватиметься в повному обсязі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top