Николаев 15 сентября 2020

Миколаївські патрульні разом із мешканцями Нової Одеси завадили полум’ю охопити їхні будинки

13 вересня миколаївські патрульні допомогли мешканцям Нової Одеси не допустити перекидання полум’я на будинки. Про це повідомляє патрульная поліція Миколаївської області.

Екіпаж патрульних заїхав до міста Нова Одеса та побачив стовпи диму біля приватних будинків. Приїхавши на місце, охоронці правопорядку побачили, що горить суха трава й пожежа стрімко наближається до будинків. До одного з помешкань вогонь підступив вкрай близько.

Патрульні Віктор Рудой та Віктор Пуньків, не гаючи часу, кинулися допомогти власнику оселі та іншим мешканцям гасити полум’я.

У хід пішло все: відра з водою, лопати, граблі та зламані гілля дерев. За деякий час на місце події прибули екіпажі ДСНС.

На щастя, вогонь вдалося нейтралізувати.

Миколаївські патрульні разом із мешканцями завадили полум’ю охопити їхні будинки 🔥

Миколаївські патрульні разом із мешканцями завадили полум’ю охопити їхні будинки 🔥 Ця подія трапилася вчора, приблизно о 12-ї години. Екіпаж патрульних заїхав до міста Нова Одеса та побачив стовпи диму біля приватних будинків. Приїхавши на місце охоронці правопорядку побачили, що горить суха трава й пожежа стрімко наближається до будинків. До одного з помешкань вогонь підступив вкрай близько. Патрульні Віктор Рудой та Віктор Пуньків, не гаючи часу, кинулися допомогти власнику оселі та іншим мешканцям гасити полум’я. У хід пішло все: відра з водою, лопати, граблі та зламані гілля дерев. За деякий час на місце події прибули екіпажі ДСНС. На щастя, вогонь вдалося нейтралізувати. Дякуємо патрульним, які швидкими та рішучими діями запобігли трагедії! Пишаємось вами! #mykolaivpolice #патрульнаполіція #policeukraine #patrolpolice #служититазахищати #mkpolice #ПорядокЦеТи

Опубликовано Патрульна поліція Миколаївської області Понедельник, 14 сентября 2020 г.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top