Николаев 02 сентября 2020

В Новоодеській РДА вимагають покарати осіб, через яких жителі Баловного залишилися без газопостачання

1 вересня виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Петро Паламарюк провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Новоодеській райдержадміністрації. Про це повідомляє пресслужба Новоодеської РДА.

Про ситуацію, що склалася на території Баловненської сільської ради Новоодеського району Миколаївської області у зв’язку з припиненням подачі газу доповів завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Віктор Щербина. Він зазначив, що 29 серпня між селами Баловне та Матвіївське сталася подія надзвичайно-техногенного характеру (прорив труби на газопроводі системи газопостачання). Близько 1000 абонентів залишились без газопостачання.

Ця ситуація, що склалася на території с. Баловне містить в собі ознаки виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, згідно затверджених класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій (10840- НС, внаслідок аварії на газопроводі систем газопостачання та газифікації , 10171- НС, внаслідок аварії на магістральному газопроводі). Відповідно до Наказу міністра МНС України від 06.08.2019 року №658 «Про затвердження класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій» пункту 1.23 «Припинення подачі газу внаслідок аварії на магістральному газопроводі» більше 18 годин, відповідно до п.6.2 ПКМУ № 368 від 24 березня 2004 р., «Про затвердження Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями» — попередньо класифікувати як надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня.

Станом на 1 вересня Паламарюком було здійснено виїзд на місце аварії та встановлено, що працівники Новоодеської дільниці Баштанського відділення АТ «Миколаївгаз» не належним чином виконують свої професійні обов’язки, ліквідація наслідків аварії відбувається не у встановлені терміни.

Враховуючи вищесказане засіданням комісії було вирішено рекомендувати службі експлуатації систем газопостачання Новоодеської дільниці Баштанського відділення АТ «Миколаївгаз» залучити до ліквідації всі наявні сили та засоби та в найкоротші терміни ліквідувати надзвичайну ситуацію. Новоодеському відділу поліції провести по факту надзвичайної ситуації розслідування та притягнути до відповідальності осіб, які причетні до виникнення надзвичайної ситуації та не вжили заходів щодо ліквідації надзвичайної події.

Контроль за рішеннями, прийнятими на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації взято на особистий контроль Паламарюка.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top