Главное 21 июля 2020

У Новоодеському сервісному центрі МВС встановили камери спостереження

В умовах карантину у Новоодеському сервісному центрі МВС за екзаменаційні комп’ютери одночасно саджають не більше двох людей. У кабінеті встановлені дві камери. Про це та інші новвоведення йде мова у сюжеті «Суспільного«.

«Якщо під час іспиту видно, що людина користується якимись підказками, то вона іспит не склала. Якщо особа хоче оскаржити свої дії якісь, вона має право протягом 10 днів це зробити. Тоді ми беремо відеофіксацію і спостерігаємо, що не так», – розповіла адміністраторка Яна Трибушенко.

Двостороння відеозйомка відбувається при складанні практичного іспиту.

Нові інструкції набули чинності 17 липня 2020 року. Повний їхній перелік можна побачити на сайтах сервісних центрів МВС. Про основні розповіла головна спеціалістка зі зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області Ольга Сусленко:

«Якщо потрібно підтвердити навички керування ТЗ у сервісному центрі, то цим документом може бути реєстраційний документ на власність автомобіля, наприклад, підтвердження навичок керування. Також якщо громадянин хоче відкрити собі дві категорії, наприклад, «В» і «С». То іспит, теоретичний іспит, буде складатись за категорією найвищою. Тобто питання будуть по категорії «С».

Із початку року на Миколаївщині в сервісних центрах МВС склали понад п’ять тисяч теоретичних іспитів і більше трьох тисяч практичних – майже дві тисячі громадян отримали своє перше посвідчення водія, яке видається терміном на два роки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top