Главное 21 июля 2020

На Миколаївщині оголосили тендер на розробку проєкту реконструкції Баловненської амбулаторії

Управління капітального будівництва Миколаївської обласної державної адміністрації  оголосило тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Миру (Леніна), 87-А в с. Баловне Новоодеського району. Орієнтовна вартість робіт складає 416 тис. грн. Про це свідчать дані, опубліковані в системі публічних закупок «Прозорро«.

Тендер оголошено 17 липня. Бажаючі взяти участь в торгах могут подавати свої тендерні пропозиції до 29 липня. Щодо аукціону, то він буде запланований після 24 липня.

Переможещь торгів має виготовити проєкт до 31 серпня цього року. Проектанту необхідно провести технічне обстеження конструкцій існуючої будівлі — геологічні та геодезичні вишукування.

У підрядній документації повинні врахувати характеристики будівлі та приміщень, інженерних мереж. Проєктом має бути передбачена: заміна системи опалення окрім існуючого твердопаливного  котла; заміна електричних мереж; улаштування вентиляції; улаштування системи каналізації із вставновленням станції біологічної очистки; улаштування системи водопостачання із встановленням резервуару запасу води. Також мають бути враховані ДБН щодо доступності для мало-мобільних груп населення.

Проектант має передбачити заміну заповнення дверних та віконних прорізів з приведенням їх у відповідність до діючих будівельних норм з енергозбереження та енергоефективності, виконання нового опорядження приміщень з матеріалів, що відповідають призначенню приміщень згідно чинних будівельних норм, утеплення стін та перекриття будівлі, заміну конструкцій покрівлі з приведенням всіх конструкцій у відповідність до чинних будівельних норм з енергозбереження та енергоефективності; ремонт прилеглої до будівлі території, влаштування системи пожежної сигналізації.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top