Главное 25 июня 2020

На українську співачку вчинили розбійний напад в Новоодеському районі, — ЗМІ

Українська співачка NAVKA потрапила у розбійний напад дорогою на знімання нового кліпу на Херсонщині. Інцидент стався близько другої години ночі в Миколаївській області, Новоодеського району на автошляху Миколаїв-Благовіщенське. Про це повідомляє ТСН.

Нападники підкинули невідомий залізний предмет під шини автомобілю співачки та після вимушеної зупинки намагались напасти на знімальну команду.

Я реально відчувала загрозу життю, по-перше залізний предмет було підкинуто навмисно, а по-друге нас почала оточувати незнайома група людей, які почали розміщуватись з обох боків нашого авто. Нам пощастило, що з нами був актор, який володіє кікбоксингом, а також наш партнер відео-продакшену Іоан Зенков, який має чорний пояс по карате. Хлопці швидко зорієнтувались та змогли відбитись від нападників. Після цього я викликала поліцію.

Поліція наголосила, що це вже п’ятий випадок на цій локації під час карантину, але по факту на АЗС персонал наголосив, що це п’ятий випадок лише за сьогодні.

Дівчата, я хочу вам сказати, ніколи не їдьте одні вночі, тому що така ситуація може статись з кожним, якби не моя команда та чоловіки в машині, я не знаю, що б було. Я реально почала ховати гаманець, документи та всі важливі речі. Наша машина була повністю наповнена дорогою знімальною технікою. Я хочу аби ця ситуація набула розголосу! Я нікому не можу побажати відчути це на собі і не хочу, щоб це сталось з кимось ще.

Знімання нового кліпу NAVKA зірвались. Наразі команда співачки написала заяву до поліції та чекає вирішення ситуації.

Самое популярное

To Top