Новости 10 июня 2017

Школярі з Новоодещини зустрілися с місцевою письменницею Видашенко

2 червня в Троїцькій сільській бібліотеці-філії під час навчальної практики в місцевій ЗОШ відбулася незвичайна творча зустріч з письменницею рідного краю Зоєю Видашенко. Про це йде мова на сайті Новоодеської державної районної адміністрації.

Зустріч проходила в теплій, дружній атмосфері. Вчителі – мовники Троїцької ЗОШ Коваль А.А. і Мельник Т.І. починаючи захід електронною презентацією «Сходинки до мрії» провели присутніх життєвою і літературною стежиною творчості Зої Яківни.

Зоя Яківна презентувала власні збірки, а також познайомила зі своїм новим виданням «Дружня родина». Вона  розповіла невигадані  життєві історії, що лягли в основу сюжету написаних творів, а також поділилася цікавими фактами зі своєї біографії.

Як повідомляють в блозі Новоодеської центральної районної бібліотеки, Зоя Видашенко народилася 25 серпня 1950 року в селищі Біла Криниця Херсонської області в сім’ї робітників. Батько працював електромеханіком зв’язку на залізниці, мати — на овочевій базі.

Навчалася у місцевій школі, яку закінчила 1968 року із срібною медаллю. Диплом учителя української мови та літератури Херсонського педагогічного інституту отримала в 1972 році. Перший рік працювала в Криму, а з 1975 р. живе в Новій Одесі.

Перші вірші почала писати ще в шкільні роки. Зоя Яківна відома читачам району, як автор бувальщин. Пропускає крізь своє серце і душу почуте й побачене, і з-під її пера з’являються життєві історії: одні з нотками сміху, іронії, а інші пронизані смутком і людським болем.

Видашенко – активний член районного літературного об’єднання «Пошук», часто знайомить присутніх з творчістю відомих та незаслужено забутих поетів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top