Главное 24 июня 2020

В САД завірили, що працюють навіть вночі для пришвидшення ремонту Н-14 в Новоодеському районі

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області заявила, що її працівники працюють навіть вночі для пришвидшення темпів виконання комплексу робіт з капітального ремонту на окремих ділянках автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 «Олександрівка-Кропивницький–Миколаїв» у Вітовському, Новоодеському, Баштанському районах. Про це повідомляється на сторінці САД в Фейсбуці.

На ділянках км 175+000-км 190+000 (від с. Водяно-Лорино до повороту на с. Михайлівка) та км 198+000-км 235+000 (від повороту на с. Сухий Єланець — до м. Миколаїв) працівники підрядних організацій ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «ЄДБК» укладають важкий цемент товщиною 26 см.

У рамках капітального ремонту дороги на зазначених ділянках а/д Н-14 також ведуться роботи із розбирання існуючого дорожнього одягу, стабілізація основи земляного полотна негашеним вапном для зняття перезволоження грунту, влаштування дренуючого шару основи по всій ширині із ЩПС-20 укріпленої цементом до марки М-60, влаштування поширення дорожнього одягу, влаштування узбіч та штучних споруд.

«Для мене якість — є ключовою вимогою до дорожніх ремонтів, а не статистика! Відповідно до договору, підрядник гарантує це. Будь — які недоліки усуватиме власним коштом. Намагаюся контролювати особисто, а також запрошую долучатися до контролю громадськість області. Проїзні дороги потрібні скрізь, тому якісне відновлення доріг в області має велике значення. Але обов’язково оновлені автошляхи маємо захистити! Неконтрольований рух перевантажених транспортних засобів — одна із основних причин інтенсивної руйнації автомобільних шляхів. Щоб запобігти неправильній експлуатації доріг, на Миколаївщині будемо впроваджувати системи WiM. Тільки загальними зуллями ми будемо мати гарні автошляхи в Миколаївській області» — наголошує очільник САД у Миколаївській області Владислав Невеселий.

Нагадуємо, у зв’язку з проведенням капітального ремонту дороги з влаштуванням цементобетонного покриття, з метою ефективного та якісного проведення ремонтних робіт, вводиться обмеження руху для вантажних транспортних засобів загальною масою понад 10 тонн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top