Главное 23 июня 2020

Голова Миколаївської ОДА відвідав проблемні місця Новоодеського району

22 червня голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік завітав до Новоодеського району. Про це повідомляється на його сторінці в Фейсбуці.

Він побував на заводі по переробці молока — Новоодеської філії ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ». На часі стоїть проблема переробки виробничих стоків, з якими не справляється міська очисна система. Потребує термінової реалізації проект «Реконструкція станції повної біологічної очистки» вартістю 13,8 млн.грн. Проект пройшов експертизу, має всі необхідні погодження, потребує співфінансування з обласного та державного бюджетів.

Також Стаднік проінспектував автомобільний міст на автошляху Н-24 Благовіщинське-Миколаїв (Троїцький міст).

Автодорога державного значення Н-24 «Благовіщенське-Миколаїв» проходить вздовж р. Південий Буг через усю територію Новоодеського району. Міст знаходиться у жахливому стані: частини огорожі немає, ями та вибоїни, стирчать металеві прути.

Новоодеською РДА в грудні 2019 року замовлено розроблення детального плану реконструкції автомобільної дороги та забудови земельної ділянки.

«Зазначу, що усі вимоги для реалізації проекту реконструкції дороги Н-24 «Благовіщенське –Миколаїв» (через м. Вознесенськ), км 183+200- км 185+800 та забудови земельної ділянки загальною площею 10,83 га виконано. Тож найближчим часом там почнеться ремонт», — повідомив голова ОДА.

Самое популярное

To Top