Новости

На Новоодещині відкриють стаціонарний рибоохоронний пост

390

Завтра, 10 червня, об 11:00 поблизу села Новопетрівка Новоодеського району на р. Південний Буг відбудеться відкриття стаціонарного рибоохоронного посту «Бузькі плавні». Про це інтернет-виданню «Новая Одесса.Инфо» повідомили в прес-службі Держрибагентства України.

Як відмітили в Держрибагентстві, пост в Новоодеському районі буде другим постійно діючим за останні 7 років.

«Миколаївський рибоохоронний патруль спільно з Миколаївським обласним осередком Українського товариства мисливців і рибалок обладнав рибоохоронний пост на  р. Південний Буг, який отримав назву «Бузькі плавні». Він буде другим постійно діючим, стаціонарним рибоохоронним постом, відкритим за останні 7 років. Обидва відкриття відбулись після запуску нового рибоохоронного патруля в регіоні», — говориться в повідомленні.

 

1 Комментарий

  1. Юрий

    10.06.2017 at 08:24

    Наконец то,понасыпают сетей, рыбу просто истребляют. Хорошее начинание, посмотрим что из этого получится

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы

Независимые новости Новой Одессы 24 часа в сутки Новости Новой Одессы Николаев. Погода, события, проишествия, график маршруток, погода, мероприятия в Новой Одессы - все это на сайте города Новая Одесса - NOVA-ODESSA.INFO Незалежні новини Нової Одеси 24 години на добу Новини Нової Одеси Миколаїв. Погода, події, пригоди, графік маршруток, погода, заходи в Нової Одеси - все це на сайті міста Нова Одеса - NOVA-ODESSA.INFO