Новости 12 марта 2017

Исполняющий обязанности главы Новоодесской РГА провёл совещание с представителями силовых структур

6 березня заступником голови райдержадміністрації , виконувачем функцій і повноважень голови Новоодеської райдержадміністрації Олександром Гриценком було проведено робочу нараду. До участі були запрошені представники Служби безпеки України, прокуратури, районного відділення поліції.

На нараду були винесені проблемні питання сьогодення, одне з яких стосувалося боротьби з незаконним прийманням металобрухту. Керівник Новоодеського відділення поліції проінформував присутніх про ситуацію в районі з даного питання та наголосив, що ця ситуація знаходиться на постійному контролі.

Другим проблемним питання стало незаконний продаж алкогольних напоїв власного виробництва, що шкодить наповненню районного бюджету та становить загрозу здоров’ю людей.

О.В.Гриценко Стихійне розміщенням нелегальних модулів із торгівлі скрапленим вуглеводневим газом (автомобільний газ пропан-бутан) , які є об’єктами підвищеної небезпеки, встановлюють без жодних дозволів і погоджень контролюючих органів там, де жвавий автомобільний рух і є змога, на думку власників цих АЗС, заробити більше.

Така незаконна діяльність призводить до ненадходження значних сум акцизного та інших податків до держбюджету

Останнє питання торкнулося земельних питань, серед яких розорення пасовищ, використання землі без правовстановчих документів, а також незаконного видобутку корисних копалин (піску) на землях сільськогосподарського призначення

За результатами наради були визначені відповідні завдання, напрацьовані шляхи їх вирішення та поставлені терміни виконання.

Самое популярное

To Top