Главное 25 февраля 2020

В селі Костянтинівка на Новоодещині хочуть встановити скейт-парк

Костянтинівська сільська рада оголосила тендер на встановлення скейт-парку. Орієнтовна сума закупівлі складає на 400 тис. грн. Про це свідчать дані, опубліковані в системі публічних закупках «Прозорро».

Згідно з тендерною документацію, на фігурах скейт-парку (бенки, квотрепайпи, розгінні гірки, рампи та подібні до них) повинні бути змонтовані паркани висотою не менш ніж 1,2 м. Горизонтальний розмір отворів в паркані не повинен перевищувати 89 мм. Відстань від поверхні фігури до паркану не повинна перевищувати 60 мм. Не допускається конструкція паркану з можливістю залазити на неї. Для каркасу обладнання скейт-парку має використовуватись  водостійка ламінована (з обох боків) фанера товщиною від 12 мм, яка відповідає стандарту EN 13986. Для всієї робочої поверхні скейт-парку (поверхні для їзди) використовується два шари водостійкої ламінованої (з обох боків) фанери товщиною від 9 мм, яка відповідає стандарту EN 13986. Обладнання скейт-парку повинно знаходитись на додаткових підкладках, має бути закрите з усіх сторін. Також має бути передбачена система вентиляції у конструкції. Металевий захист кутів поверхні для їзди та місць для ковзання має бути товщиною не менш ніж 3 мм, а також змонтовані в один рівень з робочим фанерним покриттям. Всі елементи кріплення оцинковані і повинні бути змонтовані в один рівень з робочим покриттям деталі, яку вони кріплять (втоплені в поверхні). Паркани, заїзди, захист кутів поверхні для їзди та місць для ковзання повинні бути оцинковані.

Гарантійний строк експлуатації фігур повинен складати: на фанерно-дерев’яний каркас фігур — не менше 5 років; на фанерну поверхню фігур для їзди – не менше 3 років.

Переможець торгів має доставити товар до 30 квітня цього року за адресою: Новоодеський район, село Костянтинівка, вул. Гагаріна, буд. 29а.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top