Главное 25 февраля 2020

Представники Новоодещини стали призерами обласного конкурсу «Барви надії 2020»

22–23 лютого провели обласний конкурс розмовного жанру «Барви надії». Більше про учасників, тематику виступів та власне переможців — далі. Про це повідомляє Миколаївський обласний центр народної творчості.

Учасники і тематика виступів

Щороку ми збираємо на обласному конкурсі «Барви надії» найкращих різнопланових читців Миколаївщини. Охоплюємо дітей, молодь, дорослих і навіть літніх людей — кожен може заявити про себе. Цьогоріч до заходу долучилися понад 100 шанувальників мистецтва слова з сіл, міст, районів та ОТГ області.

Учасники демонстрували свій артистизм, виразність дикції, володіння інтонацією, вміння передати емоції, донести думку до глядача. Читали вірші та прозу видатних класиків української та закордонної літератури, твори сучасних авторів і, звичайно, письменників рідного краю. Створювали драматичні, ніжні та навіть комедійні літературно-музичні композиції. Захоплювали авторськими творами, написаними та продекламованими з особливим трепетом, душевно й натхненно.

Найбільше учасникам припала до душі творчість Тараса Шевченка, Василя Симоненка, Лесі Українки, Михайла Коцюбинського, Павла Тичини, Ліни Костенко, Надії Красоткіної, Сергія Жадана, Миколи Вінграновського та Анатолія Качана.

Журі змогло оцінити не лише читацьку майстерність, а й вокальні можливості та танцювальні вміння багатьох учасників. Дехто взагалі підготував справжню театральну мініатюру, що поєднала слово, музику й танець.

Переможці першого дня (22.02)

Оскільки першого дня не всі учасники дочекалися нагородження, публікуємо повний список отриманих місць.

Гран-прі

  • Ольга Копусь (МЦКіД імені Є. Зарницької, м. Первомайськ) — номінація «Поезія», І вікова категорія.
  • Єлизавета Ланова (Новоукраїнський СБК, Березнегуватська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Ірина Красуляк (м. Первомайськ) — номінація «Поезія», ІІІ вікова категорія.
  • Діана Бєлова (Новоодеський районний будинок культури) — номінація «Поезія», ІІІ вікова категорія.
  • Ренат Каражей (БТШ, Березанська ОТГ) — номінація «Проза», І вікова категорія.
  • Катерина Рура та Андрій Далюк (Коледж культури та мистецтв, м. Миколаїв) — номінація «Літературно-музична композиція», V вікова категорія.
  • Василь Юдов (Новогригорівський СК, Благодатненська ОТГ) — номінація «Авторський твір», V вікова категорія.

І місце

  • Максим Целюх (МЦКіД імені Є. Зарницької, м. Первомайськ) — номінація «Поезія», І вікова категорія.
  • Леся Куксенко (Сергіївський СБК, Братський район) — номінація «Поезія», І вікова категорія.
  • Анна Крісанова (Снігурівський БК) — номінація «Поезія», І вікова категорія.
  • Владислав Головатенко (Кривоозерський РБК) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Юлія Грималовська (Білоусівський СБК, Дорошівська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Ольга Лиховіт (Новопетрівський сільський будинок культури, Новоодеський район) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Юлія Дмітрієва (Семенівський СК, Кривоозерський район) — номінація «Поезія», ІІІ вікова категорія.
  • Владислав Доній (Широківська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІІ вікова категорія.
  • Євген Баймайстрюк (Тімірязєвський БК, Прибужанівська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІІ вікова категорія.
  • Юлія Кушнір (Щербанівський СБК, Вознесенський район) — номінація «Поезія», ІІІ вікова категорія.
  • Олег Степанов (Незалежна театральна платформа, м. Миколаїв) — номінація «Поезія», IV вікова категорія.
  • Алла Крижня (Арбузинський РБК) — номінація «Поезія», ІV вікова категорія.
  • Анна Чернятова (Коледж культури та мистецтв, м. Миколаїв) — номінація «Поезія», V вікова категорія.
  • Аліна Старченко (МЦКіД імені Є. Зарницької, м. Первомайськ) — номінація «Проза», ІІІ вікова категорія.
  • Анна Дементьєва (Кульбакінський БК, м. Миколаїв) — номінація «Проза», IІІ вікова категорія.
  • Катерина Тініченко (Семенівський БК, Благодатненська ОТГ) — номінація «Літературно-музична композиція», ІІІ вікова категорія.
  • Колектив «Натхнення» (Калузький СБК, Березнегуватський район) — номінація «Літературно-музична композиція», ІІI вікова категорія.
  • Лариса Сливко (Ольшанський БК, Ольшанська ОТГ) — номінація «Літературно-музична композиція», V вікова категорія.
  • Дмитро Маннов (Новобирзулівський СК, Баштанський район) — номінація «Авторський твір», І вікова категорія.
  • Театральний колектив «II поверх» (Березнегуватський РБК) — номінація «Авторський твір», ІІI вікова категорія.
  • Людмила Гуменна (ММПК «Корабельний») — номінація «Авторський твір», IV вікова категорія.
  • Інна Бідочка (МНАУ) — номінація «Авторський твір», ІV вікова категорія.
  • Єлизавета Спінчевська (Братський РБК) — номінація «Авторський твір», ІV вікова категорія.
  • Людмила Кожеурова (Баловненський СБК, Новоодеський район) — номінація «Авторський твір», ІV вікова категорія.
  • Ольга Федорова (ДМШ, Ольшанська ОТГ) — номінація «Авторський твір», V вікова категорія.

ІІ місце

  • Ірина Галайда (СК с. Михайло-Ларине, Вітовський район) — номінація «Поезія», І вікова категорія.
  • Вероніка Грабовська (Трихатський БК, Ольшанська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Наталія Микитина (Старогороженський СБК, Баштанський район) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Ілля Ніколенко (Широківська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Єлизавета Григорчук (Висунський СБК, Висунська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Олена Сирота (Ольшанський БК, Ольшанська ОТГ) — номінація «Поезія», IІІ вікова категорія.
  • Микола Чабан (Широківська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІІ вікова категорія.
  • Артем Пересунько (Широківська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІІ вікова категорія.
  • Дар’я Проценко (КЗ «Новобузький РБК») — номінація «Поезія», ІІІ вікова категорія.
  • Марина Чекаленко (Агрономійський СБК, Арбузинський район) — номінація «Поезія», ІІІ вікова категорія.
  • Лілія Максименко (Висунський СБК, Висунська ОТГ) — номінація «Поезія», ІV вікова категорія.
  • Катерина Хонич (Петропавлівський СБК, Березнегуватська ОТГ) — номінація «Поезія», ІV вікова категорія.
  • Володимир Літвінов (Снігурівський БК) — номінація «Поезія», V вікова категорія.
  • Людмила Білей (Маложенівський СК, Єланецький район) — номінація «Проза», ІV вікова категорія.
  • Дар’я Русских (Народний молодіжний театр «СТУК», ММПКіМ) — номінація «Проза», IV вікова категорія.
  • Дарія Грицай (Садівський БК, Благодатненська ОТГ) — номінація «Літературно-музична композиція», ІІІ вікова категорія.
  • Театральний колектив «Перлина» (Українківський СК, Галицинівська ОТГ) — номінація «Літературно-музична композиція», ІІІ вікова категорія.
  • Театральний колектив «II поверх» (Березнегуватський РБК) — номінація «Літературно-музична композиція», ІІI вікова категорія.
  • Валерія Колобіхіна (Тернівський БК, м. Миколаїв) — номінація «Літературно-музична композиція», IV вікова категорія.
  • Оксана Павлухіна (Кривоозерський РБК) — номінація «Літературно-музична композиція», V вікова категорія.

ІІІ місце

  • Поліна Пастернак (м. Миколаїв) — номінація «Поезія», І вікова категорія.
  • Максим Гуменюк (м. Миколаїв) — номінація «Поезія», І вікова категорія.
  • Софія Долганич (Дмитрівський БК, Прибужанівська ОТГ) — номінація «Поезія», І вікова категорія.
  • Антоніна Трофименко (Матвіївський БК, м. Миколаїв) — номінація «Поезія», I вікова категорія.
  • Катерина Дідик (Маложенівський СК, Єланецький район) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Владислава Пастернак (Михайлівська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Олександра Воляник (Новополтавський СК, Новополтавська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Дар’я Фоміна (Бузький БК, Бузька ОТГ) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Ксенія Болотських (Казанківський МК № 1, Казанківська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Надія Власенко (зразковий театр «Ранок», Казанківська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Сніжана Іванова (зразковий театр «Ранок», Казанківська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Ольга Моісєєва (Снігурівський БК) — номінація «Поезія», ІІІ вікова категорія.
  • Ірина Шкиряк (Єфремівський СК, Новополтавська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІІ вікова категорія.
  • Анастасія Окапська (Прибужанівський БК, Прибужанівська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІІ вікова категорія.
  • Олена Марченко (Новополтавський СК, Новополтавська ОТГ) — номінація «Поезія», ІV вікова категорія.
  • Анастасія Качанова (Петропавлівський СБК, Братський район) — номінація «Поезія», V вікова категорія.
  • Ганна Ковальчук (Маложенівський СК, Єланецький район) — номінація «Проза», ІІ вікова категорія.
  • Дарина Кузьменко (Широківська ОТГ) — номінація «Проза», ІІ вікова категорія.
  • Джикія Нугзар (Великокорениський БК, м. Миколаїв) — номінація «Літературно-музична композиція», III вікова категорія.
  • Надія Присяжнюк (Прибужанівський БК, Прибужанівська ОТГ) — номінація «Літературно-музична композиція», V вікова категорія.

Дипломант

Діана Задирака (Василівський СБК, Березанська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.

Переможці другого дня (23.02)

Володарі Гран-прі та перші місця.

Гран-прі

  • Марія Мельник (народний театр «Огниво», Вознесенський МБК) — номінація «Поезія», І вікова категорія.
  • Арсеній Гаврилюк (ММПК «Молодіжний») — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Анастасія Кротова (Баштанський МБК, Баштанська ОТГ) — номінація «Поезія», ІII вікова категорія.
  • Театр-студія «Академія пані Куліси» (м. Миколаїв) — номінація «Літературно-музична композиція», ІII вікова категорія.

І місце

  • Варвара Шевченко (Веселинівський БК, Веселинівська ОТГ) — номінація «Поезія», І вікова категорія.
  • Зінаїда Мокану (зразковий дитячий театр «Букакі», Веселинівська ОТГ) — номінація «Поезія», ІІ вікова категорія.
  • Андрій Кочкін (Веселинівський БДТ, Веселинівська ОТГ) — номінація «Проза», ІІІ вікова категорія.
  • Анна Крижановська (Коледж культури та мистецтв, м. Миколаїв) — номінація «Літературно-музична композиція», V вікова категорія.
  • Надія Коренчук (Коледж культури та мистецтв, м. Миколаїв) — номінація «Проза», V вікова категорія.
  • Марія Бунчук (Коледж культури та мистецтв, м. Миколаїв) — номінація «Поезія», V вікова категорія.
  • Анна Балабанова (Баштанський МБК, Баштанська ОТГ) — номінація «Поезія», ІII вікова категорія.
  • Владислав Рій (Пересадівський БК, Воскресенська ОТГ) — номінація «Проза», II вікова категорія.
  • Творчий колектив (Лупарівський СК, Галицинівська ОТГ) — номінація «Літературно-музична композиція», ІІ вікова категорія.
  • Ангеліна Довга (Баштанський МБК, Баштанська ОТГ) — номінація «Літературно-музична композиція», ІII вікова категорія.
  • Альона Буцька (Баштанський МБК, Баштанська ОТГ) — номінація «Авторський твір», ІV вікова категорія.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top