Новости 02 июня 2017

Юні новоодесити вирушили у правознавчі мандри «Казки читаємо — права вивчаємо»

Для ознайомлення юних новоодеситів з їх правами в Новоодеській районній дитячій бібліотеці 29 травня 2017 року для учнів 1-4 класів прогулянкового табору відпочинку ЗОШ№1 було проведено правознавчі мандри «Казки читаємо – права вивчаємо». Про це повідомляє novaodesa.info.

Юні читачі, разом з бібліотекарями РДБ та відомими казковими героями, вирушили у подорож до країни Права з такими зупинками:

— «Пошта казкових героїв»;
— «Захищаємо права казкових героїв»;
— «Виконуємо свої обов’язки»;

Діти з жваво відповідали на запитання гри, вміло захищали права казкових героїв і продемонстрували, що вони добре знають свої права і обов’язки. Потім, щоб закріпити отриману інформацію, діти погралися в інтерактивну гру «Дитина під парасолькою прав».

На зустріч з юними знавцями прав дітей до бібліотеки завітала Вікторія Пушкаревська — головнй спеціаліст відділу «Новоодеське бюро правової допомоги» Перший миколаївський місцевий центр з надання БВПД. Пушкаревська наголосила, що молоде підростаюче покоління повинно знати з малечку свої права, обов’язки, вміти користуватись своїми правами, гарантованими Конституцією України і провела з дітьми гру «Правова квітка».

По закінченню заходу Вікторія роздала інформаційні матеріали про БПД і вручила найактивнішому учаснику подарунок, а всім учням солодощі за гарні знання своїх прав та обов’язків.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top