Новости 12 марта 2017

В Новоодесской райгосадминистрации прошло заседание рабочей группы по вопросы заработной оплаты труда

9 березня 2017 року в Новоодеській райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень Уряду, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Начальник управління соціального захисту населення Поляруш Н.Д. наголосила, що з 1 січня 2017 р. в Україні змінюється значення самого терміну «мінімальна зарплата». Ця державна гарантія працівників буде стосуватися не окладу (тарифної ставки), а заробітної плати працівника за місяць в цілому.

Таким чином, роботодавець зобов’язаний буде щомісяця виплачувати працівнику із повним робочим днем заробітну плату у мінімальному розмірі, яка може складатися з:

— окладу,

— систематичних премій,

— інших постійних доплат (окрім доплати за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат).

Це передбачено новою статтею 3-1 Закону України «Про оплату праці». І виконувати її потрібно буде як юридичним особам, та і фізичним особам – роботодавцям.

Начальник управління Пенсійного фонду України Міщенко О.К. провів аналіз даних про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по 10 страхувальникам, у яких сума сплаченого внеску у січні 2017 року становить на рівні або менше грудня 2016 року та/або січня 2016 року, а саме: ПП Думітраш, ТОВ Біозар, ТДВ «Автомобіліст», ТОВ»Айнур Терра», ПП Південнобузьке, ТОВ Екотехнологія Агро, фермерське господарство Іванов, ТОВ Техноторг Агро, ТОВ Баловнянська виробнича база, ТОВ «Новоодеський елеватор».

Підводячи підсумки, членами робочої групи було запропоновано запросити керівників підприємств на наступне засідання, для аналізу роботи.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top