Николаев 24 января 2020

В облраді не бачать обмежень для початку ремонту «Кургана слави» в Новій Одесі

Вивчивши юридичну сторону питання, в Миколаївській обласній раді не бачать юридичних обмежень, аби замовити будівельно-технічну експертизу, кошторисно-наукову документацію та почати процес ремонтних робіт Меморіального комплексу в с. Ковалівка Миколаївського району та монумента «Сталевий Солдат» в м. Нова Одеса. Про це повідомили в прес-службі облради.

До такої думки дійшли під час наради голови Миколаївської обласної Вікторія Москаленко ради з начальником держінспекції по охороні пам’яток культури в Миколаївській області Яценка С.М, заступником начальника держінспекції по охороні пам’яток культури в Миколаївській області Ягьяєва В.Р, радниками голови облради Оксани Корсак та Анни Воронок.

Москаленко відмітила, що Державна інспекція по охороні пам’яток культури в Миколаївській області має бути комунальним підприємством Миколаївської обласної ради. Тому є пропозиція реорганізувати інспекцію в комунальний заклад.

«Взявши до уваги кількість пам’яток культури, які сьогодні є в Миколаївській області, ми повинні не ліквідовувати Державну інспекцію, а навпаки посилити її та надати фінансування», — сказала Москаленко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top