Николаев 21 января 2020

Новоодещина лідирує за кількістю договорів оренди сільгоспземель

На теперішній час у Миколаївській області діє 3 374 договори оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, укладених на безконкурентних засадах. Найбільше таких договорів у Миколаївській області зареєстровано на території  Новоодеського  району –    1 083 договори на площу понад 9,34 тис. га, найменше у Кривоозерському районі – 14 договорів на площу 235,58 га. Про це повідомили в обласному управлінні Держгеокадастру.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності становить 70,81 тис. га.

За строком дії найбільше договорів укладені на понад 10 років (2 069), решта на строк до 7, на 7, на 8 – 10 років.

Середній розмір плати за оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності укладених на безконкурентних засадах на Миколаївщині становить 2 067,24 грн за 1 гектар. Найвищу середню вартість у Миколаївській області зафіксовано на території Березанського району – 6 051,67 грн/га, найнижчу – у Новобузькому районі – 584 грн/га.

Довідково:

Відповідно до статті 93 Земельного кодексу України, право оренди земельної ділянки – це засноване на договорі строкове платне володіння й користування земельною ділянкою, що необхідна орендареві для провадження підприємницької та іншої діяльності. Земельні ділянки можуть передаватися в оренду громадянам і юридичним особам України, іноземцям і особам без громадянства, іноземним юридичним особам, міжнародним об’єднанням і організаціям, а також іноземним державам.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top