Главное 01 июня 2017

На Миколаївщині починає діяти обмеження руху фур

У зв’язку з настанням періоду спекотної погоди та на виконання вимог Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та згідно Постанови Кабінету Міністрів України №879 від 27 червня 2007 р., Служба автомобільних доріг у Миколаївській області наголошує, що з 1 червня починає діяти сезонне обмеження руху великовагового транспорту.

Темний колір покриття автодоріг акумулює сонячну енергію — воно нагрівається і стає нестійким до руйнування під тиском рухомого транспорту. Через це вантажний транспорт завдає значної шкоди покриттю автодоріг, що в подальшому призводить до його руйнування.

Для збереження автомобільних доріг загального користування, починаючи з 1 червня при підвищені температури більш ніж +28 вводиться режим обмеження руху великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24т і навантаженням на вісь більш ніж 7 з 8:00 до 23:00 на всіх автодорогах загального користування Миколаївської області.

«Звертаємо увагу водіїв – місця для відстою транспорту позначені відповідними дорожніми знаками. Також для попередження про заборону руху уздовж автомобільних доріг розміщені інформаційні панно. В межах Миколаївської області визначено 17 місць відстою великовагового транспорту на час тимчасового обмеження руху», — повідомили у Службі автодоріг.

Крім того, відстій автотранспорту можливий біля об’єктів дорожнього сервісу, а саме автостоянки на АГЗС.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top