Новости

Жителі Нової Одеси поринули в «Бібліотечні сутінки»

532

25 травня 2017 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулась регіональна акція «Бібліотечні сутінки». Захід проводився вже третій рік з метою підвищення іміджу бібліотеки та статусу книги і читання в нашому місті. Про це йдеться на офіційному сайті Новоодеської районної держадміністрації.

Учасники акції мали змогу побачити незвичайну бібліотеку – в сутінках, зазирнути за лаштунки звичайного бібліотечного життя – до книгосховищ та інших потаємних куточків, вхід до яких стороннім суворо заборонено.
Під час заходу відвідувачі змогли подивитися виставки самодіяльних художників, насолодитися фотомистецтвом, відвідати презентації книг та творчі вечори.
Всіх учасників акції вітала директор Новоодеської ЦБС Т.А. Дронова.
Кілька годин бібліотечної акції вмістили в собі чимало: вільний мікрофон «Читай. Співай», в якому взяли участь місцеві поетеси З.Я. Видашенко та Т.О. Акальмаз. Цього вечора прихильники поетичного слова насолоджувалися читаною, співаною поезією, залюбки віршували у поетичному бук-слемі. Всім запам’ятався виступ бібліотекаря Л.М. Михайлової, яка майстерно читала гуморески Павла Глазового та власну гумореску «Марія Стефанія».
Також учасники акції взяли участь в екскурсії по книжковим лабіринтам, де на них чекали вікторини, різноманітні та цікаві виставки. Під час читацької конференції «Герой його творчості – народ», яка була присвячена 105-річниці з дня народження М. Стельмаха, дізналися багато цікавих фактів з біографії та творчого шляху письменника. Із задоволенням взяли участь у майстер-класах з виготовлення квітів з паперу.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы