Новости

За чотири місяці в Новій Одесі продали майже 8 га землі

187

За перший квартал поточного року в м. Нова Одеса було продано дві земельні ділянки загальною площею 7,63 га. Про це повідомляє прес-служба обласного управління Держгеокадастру.

Загалом у Миколаївській області за січень-квітень 2017 року продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування 7 земельних ділянок комунальної власності несільськогосподарського призначення загальною площею 7,89 га на суму 4,3 млн. гривень. З урахуванням розстрочення платежів за продані земельні ділянки до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,5 млн. гривень. Кошти у повному обсязі перераховані до бюджетів місцевих громад та можуть бути використані на розвиток територій та реалізацію соціальних програм.

Найбільше ділянок продано у м. Первомайськ (3 наділи загальною площею 0,07 га), а також по дві земельні ділянки: м. Вознесенськ (загальною площею 0,2 га) та м. Нова Одеса (загальною площею 7,63 га) Миколаївської області.

Продані права оренди на 16 земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення. Їх загальна площа становить 563,85 га. За підсумками торгів кінцева вартість оренди склала 1 млн. 37 тисяч гривень. Земельні ділянки орендували на території Баштанського, Веселинівського, Врадіївського та Снігурівського районів. А також 7 земельних ділянок комунальної власності по м. Миколаїв загальною площею 0,22 га на суму 64,23 тис. гривень.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы

Независимые новости Новой Одессы 24 часа в сутки Новости Новой Одессы Николаев. Погода, события, проишествия, график маршруток, погода, мероприятия в Новой Одессы - все это на сайте города Новая Одесса - NOVA-ODESSA.INFO Незалежні новини Нової Одеси 24 години на добу Новини Нової Одеси Миколаїв. Погода, події, пригоди, графік маршруток, погода, заходи в Нової Одеси - все це на сайті міста Нова Одеса - NOVA-ODESSA.INFO