Главное 17 сентября 2019

Головним рятівникам в Новоодеському районі вручили грамоти

17 вересня з нагоди Дня рятівника відбулися урочисті заходи. Зі словами привітань до присутніх звернувся начальник Новоодеського районного сектора Головного управління ДСНС в Миколаївській області М. Іщенко, який подякував районній раді, райдержадміністрації, міському голові за фінансову підтримку, яку вони надають рятівникам Новоодещини. З повагою згадав ветеранів служби та вручив їм подяки. Про це повідомляє прес-служба Новоодеська районна рада.

З нагоди професійного свята присутніх у залі рятувальників вітали голова районної ради О. Гриценко, начальник сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації В.Щербина та міський голова О.Поляков.

«Захищати Батьківщину та її громадян від пожеж та надзвичайних подій завжди було благородною справою. Своєю повсякденною, самовідданою працею, пов’язаною з ризиком для життя, наші рятувальники завжди готові прийти на допомогу та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити життя людини. Люди цієї професії славляться своєю людяністю, добротою та турботою про людей» – зазначив О.Гриценко та вручив грамоти начальнику 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Миколаївській області О.Овчиннікову та начальнику Новоодеського районного сектора Головного управління ДСНС в Миколаївській області М. Іщенку.

Виступ дружини юних рятувальників учнів Гуманітарної гімназії м.Нова Одеса додав всім присутнім гарного настрою.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top