Главное 11 сентября 2019

В Новій Одесі зафіксували африканську чуму свиней

4 вересня в домогосподарстві гр. Боровського А.А. по вулиці Набережна, 251, м. Нової Одеси Миколаївської області зареєстровано загибель 1 голови свині віком близько 6 місяців. Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

При дослідженні відібраних проб патологічного (біологічного) матеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи м. Київ встановлено діагноз – африканська чума свиней (АЧС).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 5 вересня проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоодеській райдержадміністрації, оголошено приватне домогосподарство Боровського А.А. по вулиці Набережна, 251, м. Нової Одеси Миколаївської області  неблагополучним  щодо  африканської  чуми  свиней, визначено епізоотичним вогнищем та встановлено карантин. Визначено зону захисту в радіусі 3 км від епізоотичного вогнища. В зону захисту увійшли м. Нова Одеса та с. Троїцьке Новоодеського району.

Визначено зону нагляду в радіусі 0,5 км від зовнішніх меж зони захисту.

На даному етапі вживаються заходи щодо ліквідації спалаху АЧС відповідно до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 № 111, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року за № 432/30300.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top