Главное 20 августа 2019

На цьому тижні депутати Новоодеської міської ради зберуться на сесію

23 серпня о 09:00 в сесійній залі міської ради відбудеться ХLІ (41) сесія Новоодеської міської ради сьомого скликання. Про це йде мова на сайті міської ради.

На сесії планують розглянути такі питання:

 1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року.
 2. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік
 3. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Новоодеський міський водоканал»
 1. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в районі вулиці Кухарєва міста Нова Одеса
 2. Про надання дозволу на розроблення детального плану території в районі вулиці Репіна, 58 міста Нова Одеса
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України — учаснику антитерористичної операції. (Ніколаєнко О. В. вул. Степова, 15б)
 4. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під будівництво та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд громадянам України (Коршиловський Ю. А. вул. Райдужна, 15; Норцов В. В., вул. Миколи Аркаса, 28-Ж)
 5. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України (Войченко А.І., вул. Малиновського, 46; Табакар Т. Г., вул. Центральна, 346; Бирзул Л. В., вул. 17 Березня, 12; Галущак В. В., вул. Незалежності, 2; Слободніченко Д. В. , вул. Соснова, 53)
 6. Про припинення права власності (користування) земельної ділянки по вул. Шлях до комунізму (Сонячна) гр. Ковальчуку В.В.
 7. Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, що посвідчує право на земельну ділянку з метою встановлення земельного сервітуту по вул. Першотравнева, 1 а в м. Нова Одеса гр. Попенко Я. В.
 8. Про внесення змін до рішення Новоодеської міської ради від 15 лютого 2019 року № 16 «Про внесення змін до рішення Новоодеської міської ради від 21 грудня 2018 року № 19 «Про затвердження у новій редакції переліку земельних ділянок, які пропонуються до продажу та набуття права оренди на земельних торгах (аукціонах) на 2019 рік»
 9. Про надання дозволу АТ «Миколаївобленерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Центральна, 2 межах м. Нова Одеса
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Шаповалову В. В.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Патлатому В. С.
 12. Про продовження договору оренди землі гр. Царюк В. А. (вул. Центральна, 1 а)
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передбаченої до продажу на конкурентних засадах (аукціоні з набуття права оренди), (по вул. Репіна, 56 «а» гр. Поліщук В. П.)
 1. Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, що посвідчує право на земельну ділянку з метою встановлення земельного сервітуту по вул. Першотравнева, 1 а в м. Нова Одеса, гр. Попенко Я. В.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Новоодеському РСТК ТСО України в оренду для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Кухарєва, 51/1
 3. Про затвердження звіту з незалежної оцінки ринкової вартості земельних поліпшень (прибудови будівлі будинку побуту, прим. 1, літ А-2), розташованого за адресою м. Нова Одеса, Новоодеського району, Миколаївської області, вул. Торгова, буд. № 2, прим. №1.
 4. Про присвоєння звання Почесний громадянин міста Нова Одеса.
 5. Про внесення змін до структури апарату виконавчого комітету Новоодеської міської ради.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top