Главное 26 июля 2019

Депутати Новоодеської райради не дали згоду на ліквідацію Михайлівської школи

24 липня на сесії депутати Новоодеської районної ради не прийняли рішення щодо ліквідації Михайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Про це повідомляє прес-служба райради.

Як раніше повідомлялося, на сесії планували розглянути питання щодо ліквідації Михайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Як повідомили у відділі освіти Новоодеської РДА, у Михайлівській ЗОШ І-ІІ ступенів протягом останніх чотирьох років кількість учнів та наповнюваність класів стабільно зменшується. На 2019-2020 навчальний рік батьками до першого класу не подано жодної заяви.

Зазначається, перед початком роботи голова районної ради Олександр Гриценко повідомив про результати проведення виборів сільського голови та депутатського корпусу новоствореної Сухоєланецької ОТГ, призначення Г. Драбинюк директором природного заповідника „Єланецький степ”.

Порядком денним засідання передбачалося розглянути 11 питань, серед яких стан законності на території району упродовж І півріччя поточного року, затвердження плану роботи ради на ІІ півріччя, Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи „Інклюзивно — ресурсний центр”, передавального акту комісії з реорганізації закладу охорони здоров’я „Новоодеська центральна районна лікарня” шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Новоодеськацентральна районна лікарня” та Статуту підприємства, Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Новоодеському районі на 2019 — 2021 роки, внесення змін до районного бюджету Новоодеського району на 2019 рік, Комплексної програми соціального захисту населення „Турбота” на 2017 — 2020 роки, районної Цільової соціальної програми  розвитку освіти Новоодеського району на 2018 — 2021 роки, звернення депутатів до Президента та Кабінету Міністрів України щодо облаштування засобами дистанційної передачі даних вузлів обліку газу на об’єктах комунальної власності.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top