Новости

В Новоодеському районі безробітні ліквідували стихійне сміттєзвалище

513

В Бузькій сільській раді Новоодеського району за участю п’ятьох безробітних було ліквідовано  стихійне сміттєзвалище, на території якого відновлено джерело з питною водою. Про це інтернет-виданню «Новая Одесса. Инфо» повідомили обласному центрі зайнятості.

Відзначимо, що в рамках  щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  в Миколаївській області триває весняний двомісячник з благоустрою, озеленення територій населених пунктів. В проведенні акції вже взяли участь понад 250 працівників служби зайнятості та 990 безробітних області.

«Громадські роботи з благоустрою територій – це доступний заробіток для кожної безробітної особи, тому досить багато наших клієнтів охоче користуються цією послугою, яка, до речі, також допомагає економити кошти з бюджетів селищних рад та об’єднаних територіальних громад (ОТГ), оскільки вони як роботодавці виділять на ці роботи лише половину суми від необхідної, іншу частину оплачує служба зайнятості з фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття», – зауважив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы