Главное 11 июля 2019

На Новоодещині знову горів сухостій

В Миколаївській області за добу рятувальники 10 разів залучалися до ліквідації загорянь сухої трави, сміття, очерету та чагарників. Так, вогонь пройшов загальну площу 28 га у Веселинівському, Вознесенському, Врадіївському, Березанському, Новоодеському, Снігурівському, Первомайському, Очаківському, Миколаївському районах та м. Миколаєві. Про це повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.

Часто їх причиною є саме людська необережність та недбалість. Кинутий недопалок, спалювання пожнивних залишків може призвести до масштабних пожеж та значних матеріальних втрат.

Рятувальники ще раз наголошують, що необережне поводження з вогнем, випалювання сухої рослинності на присадибних ділянках та спалювання стерні може призвести до великомасштабних пожеж, адже неконтрольоване горіння та швидкість поширення вогню у суху та вітряну погоду надзвичайно висока. Також вони нагадують, що у разі неконтрольованої пожежі необхідно звертатися за номером Служби порятунку «101».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top