Главные новости 01 июля 2019

Хлібороби Новоодеського району перейшли 100-тисячний рубіж по намолоту зерна нового врожаю

Хлібороби Новоодеського району намолотили перші сто тисяч тонн зерна урожаю 2019 року. Про це повідомляється на сайті Миколаївської ОДА.

Із цією подією жниварів району привітав виконуючий обов’язки голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь.

«Нехай і надалі на Ваших ланах колосяться щедрі врожаї. Переконаний, що Ваша самовіддана та напружена праця завжди сприятиме зростанню добробуту нашого краю», — сказав він.

Зазначимо, що за інформацією департаменту агропромислового розвитку, ранні зернові та зернобобові культури обмолочено на 32% площ (на відповідну дату минулого року такий показник становив 30 %), при цьому середня урожайність складає 33,4 ц/га, що дало можливість отримати 795 тисяч тонн зерна нового врожаю.

Урожайність зернових в розрізі районів коливається від 27,9 ц/га в Березанському та Новобузькому  районах до 37,2 ц/га в Снігурівському районі.

Поряд з цим триває збирання ріпаку, якого скошено з площі 6 тис. га, намолочено майже 13 тис. тонн, при урожайності 20,9 ц/га.

В цілому на збиральних роботах за останню добу працювало 1535 од. зернозбиральних комбайнів, при цьому добовий виробіток на 1 комбайн склав –  22 га.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top