Главное 29 мая 2019

На Новоодещині Малого звільнили з посади директора КП «Лілея»

За угодою сторін Володимира Малого звільнено з посади директора комунального підприємства „Палац урочистих подій „Лілея”. Відповідне рішення було прийняте 17 травня на засіданні ХХVІІІ сесії районної ради сьомого скликання. Про це повідомляє прес-служба райради.

Перед початком розгляду питань порядку денного голова районної ради Олександр Гриценко повідомив про припинення існування фракції Радикальної партії Олега Ляшка в районній раді через вихід з неї депутатів І. Ємельянова та І. Спіян. Враховуючи детальне вивчення питань постійними комісіями, погодження президією районної ради, депутати внесли зміни до районного бюджету Новоодеського району на 2019 рік, схвалили програми розвитку малого і середнього підприємництва у Новоодеському районі на 2019 – 2020 роки, створення районного територіального центру комплектування   та соціальної   підтримки на базі   Новоодеського районного військового комісаріату на 2019 – 2020 роки, продовжили термін дії на період до 2020 року програм розроблення містобудівної документації у Новоодеському районі на 2012 – 2018 роки і розвитку автомобільних доріг загального користування Новоодеського району на 2016 – 2018 роки.

Жваво в залі пленарного засідання обговорювалася інформація щодо виконання Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Новоодеському районі Миколаївської області на 2017 – 2021 роки. Також затверджено порядки організації оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку, в санаторно – курортних закладах учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та членів їх сімей за рахунок коштів районного бюджету в 2019 році і відшкодування витрат на надання компенсаційних виплат за пільговий проїзд та витрат, пов’язаних з наданням пільг на послуги телефонного зв’язку (встановлення телефону та абонентна плата за користування телефоном) окремих категорій громадян Новоодеського району, Статут комунальної установи „Іклюзивно – ресурсний центр” Новоодеської районної ради та Положення про проведення конкурсу на посаду директора, базові рівні споживання паливно – енергетичних ресурсів та житлово – комунальних послуг.

Крім того, кандидатуру головного лікаря комунального некомерційного підприємства „Новоодеський районний центр первинної медико – санітарної допомоги” О. Кучер затверджено членом Госпітальної ради Миколаївського госпітального округу №3 від Новоодеського району, за угодою сторін В. Малого звільнено з посади директора комунального підприємства „Палац урочистих подій „Лілея”, рекомендовано для вступу на навчання до ОРІДУ НАДУ заступника голови районної ради В. Євгенова.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top