Новости 16 мая 2017

Новоодеські гімназисти посіли третє місце на обласному етапі фестивалю Дружин юних пожежних

Команда Новоодеської гуманітарної гімназії «Флешка» посіла третє місце на обласному етапі фестивалю Дружин юних пожежних. Про це йде мова на сторінці обласної служби рятувальників в соцемережі «Фейсбук».

Зокрема, 15 травня команди-переможці попередніх, відбіркових, турів зібралися разом у вирішальному випробуванні — обласному етапі фестивалю Дружин юних пожежних.
Так, в актовій залі Головного управління ДСНС України у Миколаївській області зібралися команди: ЗОШ№ 56 «Палаючі серця» Інгульського району м. Миколаєва, ЗОШ№ 60 «60 частина» Центрального району м. Миколаєва, Кривоозерська ЗОШ №1 «Рятівники по кожум`яцькі», Снігурівська ЗОШ №1 «ДСНС крапка ДЮП», Новоодеська гуманітарна гімназія «Флешка», Доманівська ЗОШ № 1 «З вогником».

На початку заходу всіх учасників та гостей привітав заступник начальника обласного управління рятувальників Олександр Озерний та побажав присутнім в залі глядачам яскравих та позитивних емоцій, а командам-учасницям – чесної та безкомпромісної боротьби, і звісно ж – перемоги!
Перш ніж вступили у боротьбу найкращі команди ДЮП, рятувальники нагородили грамотами та цінними подарунками переможців конкурсу дитячої творчості «Рятувальник – професія героїчна!», який проходив у поточному році.
І ось настала хвилююча мить — на сцену вийшли учасники обласного етапу Фестивалю. Діти змагалися у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», «Медичний» та «Плакат соціальної реклами» та у конкурсі «Відеопрезентація», який цього річ проходив вперше.

Кожна команда розповіла про себе та використовуючи різноманітні жанри, діти познайомили всіх присутніх із своєю творчістю, історією створення та досягненнями.
Наступним етапом був конкурс «Домашнє завдання». Учасники демонстрували свої номери, театралізовані постановки, співи та танці, в яких висвітлювали головну тему цьогорічного фестивалю «Безпека в житті, життя в безпеці!». На сцені панувало справжнє дійство, діти використовували декорації, різнобарвні костюми, образи та навчали всіх присутніх, як не впустити в своє життя біду і як поводити себе, якщо все ж таки опинився у небезпечній ситуації тощо.

Наостанок, учасники змагання познайомили членів суддівської колегії та глядачів із власноруч створеними плакатами соціальної реклами, в яких висвітлювали головну тему конкурсу «Діти разом кажуть НІ небезпекам на землі». В даному конкурсі перемогу здобула команда «Рятівники по кожум’яцькі»
Ще один конкурс «Медичний», проведено до початку основного змагання, під суворим наглядом членів суддівської колегії. По одному представнику від кожної команди, діти мали продемонструвати свої знання та дати найбільшу кількість правильних відповідей за одну хвилину. І найобізнанішим виявився учасник команди «Флешка».
І ось, програма змагання залишилася позаду. Члени суддівської колегії приступили до підбиття підсумків. А присутні в залі глядачі отримали можливість переглянути усі відео роботи, які надано командами для участі у конкурсі «Відеопрезентація» та під бурхливі оплески привітати команду переможця, якого визначено за кількістю переглядів та позитивних відгуків. І найкращою, з великим відривом від суперників, з рекордною сумою переглядів та лайків 4 154, в даному конкурсі стала команда «Палаючі серця».
І нарешті на одній сцені вишикувались команди-учасниці та організатори обласного етапу, які оголосили остаточні результати та назвали найкращу команду Дружин юних пожежних Миколаївській області 2017 року.

За результатами запеклої боротьби перше місце посіла команда «60 частина» ЗОШ№60 Центрального району м. Миколаєва. Друге місце, з мінімальним відривом, виборола команда «Палаючі серця» ЗОШ №56 Інгульського району м. Миколаєва. Третє почесне місце виборола команда «Флешка» Новоодеської гуманітарної гімназії.
Всі учасники та керівники колективів були нагороджені грамотами та дипломами, а також подарунками від організаторів та гостей Фестивалю. А команда-переможець, окрім цінних подарунків, повезла до рідної школи призовий кубок першості.
Також сертифікатами на відпочинок у літньому таборі від президента громадської організації «Миколаївська дитяча спілка скаутів» були нагороджені дві команди «Палаючі серця» та «Флешка».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top