Главное 28 мая 2019

Команда з Новоодещини стала призером обласного етапу Фестивалю Дружин юних пожежних

27 травня відбувся обласний етап Фестивалю Дружин юних пожежних. Так, до обласного будинку художньої творчості м. Миколаєва прибули команди: «60 частина» ЗОШ №60 Центрального району м. Миколаєва, «Екстрим» с. Новоданилівка Казанківського району, “Безпека у кубі” Новоодеської гімназії, «Гідрант» Кубряцької ЗОШ Веселинівського району, «Стріла» Голосківської ЗОШ Кривоозерського району. Про це повідомили в Головному управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області.

І ось настала хвилююча мить — на сцену вийшли учасники обласного етапу Фестивалю. Кожна команда розповіла про себе у «Візитці», а в наступному етапі «Домашнє завдання»,  хлопці та дівчата продемонстрували свої номери, театралізовані постановки, співи та танці, в яких висвітлювали головну тему цьогорічного фестивалю «Кращий пожежний – це ти обережний!». На сцені панувало справжнє дійство, діти використовували декорації, костюми та навчали всіх присутніх, як не впустити в своє життя біду і як поводити себе, якщо все ж таки опинився у небезпечній ситуації.

Під час конкурсу «Медичний» представники команд мали розпізнати на заздалегідь приготованих фотокартках їстівні та небезпечні ягоди, гриби, вчились відбирати медичні препарати за їх дією на організм людини та практично накладали пов’язку при травмі. Найерудованішою виявилась «60 частина» ЗОШ 60 м. Миколаєва.

І нарешті, на сцені вишикувались команди-учасниці та організатори обласного етапу, які оголосили остаточні результати та назвали  переможців Фестивалю у 2019 році. За результатами запеклої боротьби перше місце посіла команда «60 частина». Друге місце виборола команда «Гідрант» Веселинівської ЗОШ. На третій щабель стали ДЮПівці з команди «Безпека в кубі» Новоодеського району. Четверте місце посіла «Стріла» Кривоозерського району. За жагу до перемоги юні рятувальники команди «Екстрім» Казанківської ЗОШ отримали п’яте місце. Найкращий плакат соціальної реклами представив «Гідрант» Веселинівської ЗОШ. За найбільшу кількість переглядів та лайків відеопрезентація команди «60 частина» отримала перше місце.

Всіх учасників та керівників колективів нагороджено кубками, цінними подарунками й грамотами від організаторів та гостей фестивалю. А дітлахи з Веселинівського району за друге місце отримали путівки на 10 днів в літній скаутський табір.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top