Новости 15 мая 2017

На Новоодещині школярам влаштували мандрівку «Країнами Євросоюзу»

Напередодні Дня Європи 12 травня  в Новоодеській центральній районній бібліотеці було проведено Євромандрівку «Країнами Євросоюзу» та літературну вечірку «Євротур літератур». Про це йдеться на сайті Новоодеської районної державної адміністрації.
Учасниками заходів стали учні – старшокласники ЗОШ №2 з викладачем зарубіжної літератури І.О. Ситник. Під час Євромандрівки «Країнами Євросоюзу», яку підготували бібліотекарі, учні пірнули в невідомий для них світ сьогодення країн Європейського Союзу, уважно знайомились з укладом життя, традиціями та обрядами, милувались чудовими краєвидами.

Під час літературної вечірки учні переглянули буктрейлери на відомі твори класиків європейської літератури Жуля Верна «Діти капітана Гранта», Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері», Генрі Гейне «Лорелей», Антуана Сент-Екзюпері «Маленький принц», сучасних авторів Джона Толкієна «Гоббіт» та на книгу «Буба» Барбари Космовської, яка пише для підлітків. 
З метою розширення знань з питань європейської інтеграції, отримання нової інформації про європейські країни в бібліотеці демонструється книжково-ілюстративна виставка «Європа починається з тебе».

Зазначимо, що у третю суботу травня, починаючи з 2003 року, в Україні відзначається День Європи.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top