Новости 12 мая 2017

Новоодещина приєдналася до святкування Дня Європи

11 травня 2017 року на території комунальної організації «Новоодеський районний ФОЦ «Колос» відбулася церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди відзначення Дня Європи. Про це йдеться на офіційному сайті Новоодеської райдержадмінстрації.

На церемонії були присутні заступник голови райдержадміністрації,виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації  Гриценко О.В., керівник апарату райдержадміністрації Лунгол Г.Г., міський голова Поляков О.П.,начальник відділу освіти райдержадміністрації Багнюк В.І., завідуюча сектором культури, молоді та спорту райдержадміністрації Тищенко О.В.,ветерани АТО,воїни-інтернаціоналісти, учнівська  та студентська молодь. Участь у заході взяли понад 200 чоловік.

Після оголошення початку церемонії, прапороносна групазагальноосвітньої школи №1 внесла символічні стяги. Під звуки Державного Гімну України та Гімну Європи «Ода до радості» переможець обласного етапу всеукраїнських олімпіад та переможець обласного етапу конкурсу «Лідер року 2017» підняли  державний прапор та прапор Євросоюзу.

Звертаючись до присутніх на урочистій церемонії, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації   Олександр Гриценко наголосив : «З давніх часів наша країна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи без закритих кордонів, візових перепон та інших формальностей». «Відзначаючи день Європи, ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим» — зазначив очільник.

Святкові флешмоби підготували танцювальні колективи Кадибинської та загальноосвітньої школи №1 .

Проведення таких заходів позитивно впливає на формування усвідомленого вибору власного майбутнього та майбутнього України серед молоді.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top