Николаев 11 февраля 2019

Мер Нової Одеси прокоментував ситуацію щодо відміни нічного тарифу

Асоціація міст України, членом якої є Нова Одеса, звернулася до НКРЕКП з обговорення проблем органів місцевого самоврядування, пов’язаних з запровадженням з 1 січня 2019 року роздрібного ринку електричної енергії.

Ці зміни несуть додаткові витрати місцевих бюджетів, які раніше не були в них закладені.

За повідомленням АМУ одним з кроків щодо запровадження роздрібного ринку електричної енергії стало скасування постановою НКРЕКП від 04.12.2018 № 1597 диференційованих (дво- та тризонних) тарифів на електричну енергію.

В результаті підприємства житлово-комунального господарства та органи місцевого самоврядування, які активно використовували такі тарифи, змушені скоротити обсяги надання послуг та збільшити видатки з місцевих бюджетів на оплату електричної енергії.

Така ситуація може негативно вплинути на освітлення, тепло та водопостачання в окремих населених пунктах.

В телефонному інтерв’ю Миколаївському регіональному відділенню Асоціації міст України Новоодеський міський голова Олександр Поляков повідомив, що скасування нічного тарифу значно ускладнить роботу комунального господарства міста Нова Одеса, особливо в питанні водопостачання.

«Ми підключали людей по нічному тарифу на місто. В нас така відпрацьована система. У людей є басейни. Вони набирали воду, потім люди хто місяць, хто тижні два нею користувався. В залежності від своїх умов, пояснив ситуацію Новоодеський міський голова Олександр Поляков.

Звісно, коли вивели нічний тариф, то ситуація стає складною і що робити?! На прикладі у цифрах, якщо ми в місяць платили коло 28 – 29 тисяч гривень, та зараз нам виставили 90! Це для міськводоканалу Нової Одеси значна сума».

Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України у подальшому більш докладно повідомить про ситуацію в Новій Одесі та інших містах області.

Novaodesa.info

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top