Николаев 08 февраля 2019

Будівництво сімейних амбулаторій: в Сухому Єланці підрядник навіть не приступив до монтажу стін

Враховуючи сприятливі погодні умови підрядним організаціям доручено продовжувати роботи у вихідні, залучаючи додаткові бригади, аби вчасно завершити будівництво сільських амбулаторій у терміни, доведені головою ОДА Олексієм Савченком. На цьому акцентував заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи на оперативній нараді з представниками управління капітального будівництва та підрядними організаціями у п’ятницю, 8 лютого. Про це повідомили в прес-службі Миколаївської ОДА.

В ході наради зауважено, що деякі підрядники відстають від раніше наміченого графіку. При цьому керівництво організацій-підрядників запевнили, що з понеділка буде збільшено кількість людей на будівництві, або наздогнати заплановане.

Зазначено, що на деяких об’єктах закінчено монтаж «коробки», завершено роботи з монтажу покрівлі, встановлені вікна та двері, робочі приступили до утеплення фасаду. Також паралельно всередині ведуться оздоблювальні роботи та монтаж інженерних мереж. Звернено увагу, що окремих об’єктах будівництва підрядники не розпочали монтаж покрівлі.

Окремо Валентин Гайдаржи загострив увагу на тому, що зараз найгірше обстоять справи з будівництвом у Сухому Єланці, де ще не приступили до монтажу стін.

Нагадаємо, у Миколаївській області триває реалізація будівництва амбулаторій у селах Мішково — Погорілове та Білозірка Вітовського району, с. Маринівка Доманівського району, с. Вільне Запоріжжя Новобузького району, с. Сухий Єланець та с. Гурївка Новоодеського району, смт Підгородна Первомайського району, с. Першотравневе Снігурівського району, с. Калинівка Березанського району, с. Семенівка Арбузинського району, с. Таборівка Вознесенського району, в с. Новофедорівка Березанського району, с. Коблеве Березанського району та в с. Нечаяне.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top