Николаев 30 января 2019

Для запобігання пожеж у побуті рятувальники спілкувались із жителями Нової Одеси

30 січня з метою уникнення пожеж в житлі, і як наслідок, травмування та загибелі людей на них, співробітники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області здійснили профілактичний рейд серед жителів приватного сектору м. Нова Одеса. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Фахівці ДСНС нагадали власникам осель основні причини та наслідки пожеж в житлових будинках, довели інформацію про експлуатацію пічного опалення, електроприладів й закликали ні в якому разі не палити у ліжку, особливо в нетверезому стані. Окремо акцентували увагу рятувальники й на проблемі дитячих пустощів з вогнем, запевняючи дорослих не залишати малечу без нагляду.

«Нехтування правилами пожежної безпеки або звичайна недбалість можуть спричинити пожежу, яка потягне за собою втрату матеріальних цінностей, а в гіршому випадку — лишить життя!» — наголошували рейдовики.

На завершення, всі, з ким спілкувались фахівці ДСНС, отримали інформаційні листівки із зазначенням екстреного номеру 101.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top