Главное 25 января 2019

Керівнику вокального ансамблю з Новоодещини вручили відзнаку «За Заслуги перед Миколаївщиною»

23 січня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко вручила керівникові народного вокального ансамблю «Южные звезды» Артемівського сільського будинку культури Димівської сільської ради Новоодеського району Анатолію Купчишину відзнаку Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» 2-го ступеню. Про це повідомляє прес-служба облради.

Вокальний ансамбль «Южные звезды» Анатолій Купчишин очолив 2009 року. Під його керівництвом колектив досяг значних успіхів. «Южные звезды» є постійними учасниками сільських, районних, обласних і навіть всеукраїнських мистецьких заходів. Анатолій Іванович веде активну концертну діяльність. На його особистому рахунку і його колективу понад 50 концертів на полігоні «Широкий лан», військових госпіталях, 45-му гарнізонному Будинку офіцерів та військових частинах. Репертуар вокального ансамблю різноплановий – це і народні пісні, ліричні та патріотичні твори, пісні про любов і багато інших. Творчу діяльність ансамблю підтримує депутат Миколаївської обласної ради Анатолій Катрич. 2017-го «Южные звезды» під керівництвом Анатолія Купчишина отримали звання «Народний самодіяльний колектив».

Трудову діяльність Анатолій Купчишин розпочав у далекому 1972-му на посаді директора Артемівського сільського будинку культури. З 1979-го у лавах Збройних Сил займався підвищенням рівня художньої самодіяльності військових. Зокрема, керував хоровими колективами. Під його керівництвом колективу «Сокіл» було присвоєно звання «Народний художній колектив»

Протягом двох років-з 2012 до 2014 Анатолій Іванович керував хоровим колективом «Червоняночка» Матвіївського будинку культури. Саме у цей час, 2013-го, хор був удостоєний звання «Народний самодіяльний колектив». «Червоняночка» також володар численних нагород всеукраїнських конкурсів і фестивалів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top