Главное 12 декабря 2018

Заступник голови Миколаївської ОДА доручив з’ясувати деталі ситуації з поставкою парт для першачків у класи Новоодеської ЗОШ №1

Заступник голови Миколаївської ОДА Євген Шевченко під час наради доручив керівництву Новоодеського району та міста Нова Одеса спільно з департаментом освіти і науки ОДА з’ясувати всі деталі ситуації з поставкою парт для першачків у класи ЗОШ №1. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Як повідомив начальник відділу освіти Новоодеської РДА Валерій Багнюк, батьки школярів одного із перших класів звернулися з проханням заміни парт і стільців через їх специфічний запах. Однак, за словами посадовця, парти із цієї ж самої партії були доставлені у школи всього району і жодних подібних нарікань там не виникало.

Відповідно до доповіді керівника відділу освіти району, ліцензована компанія-виробник, яка була обрана через «Прозорро», має усі необхідні дозволи, ліцензії та сертифікати якості. Відтак, причина виникнення запаху залишається нез’ясованою.

Шевченко акцентував, що наразі важливо організувати комфортні умови для навчання школярів – парти і стільці вже замінено на інші. До того ж, керівництву міста і району доручено провести переговори із постачальником щодо з’ясування усіх обставин ситуації, що виникла.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top