Главное 12 декабря 2018

В грудні на Новоодещині в Сухому Єланці планують реалізувати шість мікропроектів

12 грудня відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку Сухоєланецької сільської ради. Сільський голова Микола Ярошинський ознайомив присутніх із впровадженням реформи децентралізації та реалізацією інфраструктурних проектів, а також окреслив план роботи на грудень 2018 року. Про це повідомляється в Facebook-групі «Новоодеська районна державна адміністрація»

За словами Ярошинського, передано на баланс сільської ради з ПРАТ «Україна» водогін та свердловини для користування населення питною водою; виготовлені технічні паспорти на всі будівлі, які знаходяться на балансі сільської ради — будівля сільської ради, 2 сільських клуби,1 ДНЗ, будівля амбулаторії, будівля ФАПУ; здійснено реконструкцію свердловини та встановлення нової по вул. Спеціалістів та вул. Миру в с. Сухий Єланець. В с. Суворівка придбано для свердловини новий насос .

З 2012 року по 2018 рік були проведені поточні ремонти доріг по вул. Пекаря, Гайденко, Шевченка, Миру в с. Сухий Єланець та в с. Суворівка по вул. Суворова, Центральній, Соборній, Шкільній. Зроблено ремонт мосту до Сухоєланецького кладовища та встановлено нову огорожу з воротами та хвірткою. Всього на ремонт доріг було виділено коштів із сільського бюджету 901,8 тис. грн.

Проведено вуличне освітлення на семи вулицях в с. Суворівка та на п’яти — в с. Сухий Єланець на загальну суму 700,2 тис. грн.

У зв’язку із загрозою закриття Суворівської ЗОШ було прийняте рішення сільської ради про реорганізацію Суворівської ЗОШ в Суворівський НВК.

Для Суворівського НВК були встановлені плити для огорожі, металеві ворота з хвірткою, дитячо-спортивний майданчик, придбано за кошти сільської ради комп’ютерну техніку, проведено безкоштовний інтернет.

В підпорядкуванні сільської ради знаходяться 2 сільських клуби. Для них були придбані 2 музичних центри, 2 біл’ярдних столи, мікрофон, стіл тенісний, активний мікшер, ноутбук, занавіси, карнизи,стільці. В Сухоєланецькому БК замінено 17 металопластикових вікон, придбано дитячо-спортивний майданчик, проводиться косметичний ремонт приміщень.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію за проектом «Капітальний ремонт покрівлі Суворівського сільського клубу».

Зроблено капітальний ремонт покрівлі та фасаду адмінбудинку сільської ради, який знаходився в аварійному стані.

В Сухоєланецький ДНЗ були придбані чотири меблеві стінки, парти дитячі, стільці, білизна, музичний театр, пилосос, ноутбук, пральна машина, холодильник, проточний фільтр для води, залізний сміттєвий бак. Також в закладі відремонтовано каналізаційну систему.Повністю за рахунок коштів сільської ради встановлені нові металопластикові вікна на першому та другому поверхах (57 одиниць), встановлено нову огорожу з воротами.

Придбано 2 тракторних відвали для розчистки снігу. Один передано в с. Суворівка.

Виготовлено генеральний план сіл Суворівка та Сухий Єланець на загальну суму 470097 грн.

Постійно здійснюється ремонт пам’ятників, які знаходяться на балансі сільської ради.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію за проектом «Нове будівництво спортивного майданчику для міні футболу в с. Сухий Єланець».

Сільська рада взяла участь у співфінансуванні проекту «Нове будівництво амбулаторії в Сухому Єланці Новоодеського району Миколаївської області». Виділені кошти в сумі 426712 грн. Виготовлено проектно-кошторисну документацію за проектом «Капітальний ремонт амбулаторії сімейної медицини загальної практики в с. Сухий Єланець Новоодеського району Миколаївської області» в сумі 60245 грн, придбано електроконвектор, холодильник, газовий котел.

Для Сухоєланецької ЗОШ були придбані десять шкільних дошок.

За кошти сільського бюджету здійснюється харчування дітей 1-4 класів пільгової категорії та дітей, не наділених пільгами, безкоштовно. Проводиться фінансування шкільного автобуса.

За рахунок субвенції з обласного бюджету та співфінансування сільського бюджету в грудні цього року буде реалізовано 6 мікропроектів місцевого розвитку, а саме:

  1. Поточний ремонт Будинку культури (заміна вікон та дверей) в с. Сухий Єланець по вул. Каганова, 32 Новоодеського району Миколаївської області на 107313грн (субвенція — 102313 грн, власні кошти — 5000грн).
  2. Ремонт водопроводу по вул. Каганова в с. Сухий Єланець Новоодеського району Миколаївської області на 42518грн (субвенція – 38250грн, власні кошти – 4268грн).
  3. Поточний ремонт зовнішнього освітлення по вул. Садовій в с. Сухий Єланець Новоодеського району Миколаївської області на 92326грн (субвенція – 83093 грн, власні кошти – 9233грн).
  4. Поточний ремонт зовнішнього освітлення по вул. Набережній в с.Сухий Єланець Новоодеського району Миколаївської області на 53659грн (субвенція – 48293грн, власні кошти – 5366грн) .
  5. Придбання інтерактивної дошки в Суворівський НВК на 37600 грн (субвенція – 35000 грн, власні кошти – 2600 грн).
  6. Поточний ремонт свердловини на воду №1447/2455 для водопостачання в с. Суворівка Новоодеського району Миколаївської області на 106262 грн (субвенція – 102000 грн, власні кошти – 4262 грн).

Всього на мікропроекти виділено 439 678 грн (субвенція – 408949 грн, власні кошти – 30729 грн).

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top