Главные новости 10 декабря 2018

В Новоодеському районі двоє чоловік отруїлися чадним газом

За останній тиждень рятувальниками Миколаївщини зафіксовано 2 випадки – один у Вознесенському районі, де постраждали родина з трьох осіб, з яких одна дитина. Другий випадок стався у Новоодеському районі, на території СТ «Оптиміст» с. Себіно. Тут, із 6 чоловік, які проживали в помешканні, із симптомами отруєння чадним газом до лікувального закладу звернулося двоє, з яких одна дитина 2011 р. н.

В обох випадках ступінь отруєння виявився легкий та наразі, за існуючою інформацією, усі постраждалі виписані із лікувальних закладів.

Рятувальники Миколаївщини звертають увагу, що чадний газ – дуже небезпечний, він не має ні кольору, ні запаху. Зачасту симптоми отруєння досить не чіткі та виявити їх не просто. В основному отруєння чадним газом або газом побутовим відбувається з причини неправильної  експлуатації опалювальних та газових приладів. Рятувальники просять громадян бути пильними та обережними, дотримуватись правил безпеки, користуватись тільки справними приладами, слідкувати за станом димарів та печей. У разі виявлення відхилень у роботі необхідно звертатися до відповідних служб по допомогу, а в екстрених ситуаціях телефонувати до Служби порятунку 101.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top