Новости 08 мая 2017

В Новоодеському районі на фасаді школи встановили меморіальну дошку на честь загиблого учасника АТО

5 травня в Новоодеському районі Миколаївської області відкрили меморіальну дошку на честь загиблого учасника АТО Петра Попова. Монумент про пам’ять бійця встановили на будівлі Новопетрівської ЗОШ I-III ступенів, де він навчався. Про це написала в соцмережі «Фейсбук» Вікторія Хрипко, повідомляє інтернет-видання «Новая Одесса. Инфо».

Меморіальну дошку відкрили рідний брат Попова, теж учасник АТО Павло та класний керівник загиблого Надія Іпатенко. Освячення провів отець Василь.

На заході також були присутні мама Попова Надія Василівна, голова Новоодеської районної ради Юрій Іпатенко, в.о. голови райдержадміністрації Олександр Гриценко, начальник відділу освіти Валерій Багнюк, сільський голова Ніна Ревта, депутати районної ради і учасники АТО.

Випускник Новопетрівської школи Петро Попов був мобілізований в зону АТО 12 березня 2015 року, а 15 лютого 2016 року, виконуючи бойове завдання, загинув.

Директор школи Дяченко Олена Василівна, звертаючись до присутніх, сказала: « Школа пишається своїм випускником, своїм героєм! Адже він віддав своє життя за нас з вами, за мир в Україні! Він є прикладом патріотизму, мужності і відваги для наших учнів, для майбутніх поколінь!»

Під час заходу було сказано багато слів скорботи та вдячності батькам бійця за виховання справжнього патріота.
Після завершення заходу директор школи разом з учнями, родина та однокласники Попова поклали квіти на могили загиблих учасників АТО.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top