Главное

В Новій Одесі пенсіонер відбувся штрафом за погрозу вбивством поліцейському

564

Новоодеський районний суд Миколаївської області оштрафував пенсіонера, працюючого головою фермерського господарства «Оазис», на 100 тис. гривень за спробу підкупу та погрозу вбивством поліцейському. Про це свідчить вирок суду, опублікований в Єдиному держреєстрі судових рішень, повідомляє інтернет-видання «Новая Одесса. Инфо».

Так, ввечері 20 липня 2016 року на вулиці Центральна в м. Нова Одеса п’яний пенсіонер за кермом автомобіля «КІА-Соренто» був затриманий працівниками Новоодеського відділу поліції. Намагаючись уникнути відповідальності, чоловік запропонував правоохранцям  400 доларів. Отримавши відмову, пенсіонер дістав із багажнику свого автомобіля мисливську рушницю «Cobalt R20» та почав погрожувати нею старшому лейтенанту поліції.

Відповідно до висновків судово-балістичних експертиз рушниця, якою пенсіонер погрожував поліцейському, придатна для пострілів, а патрони до зброї 12-го калібру є боєприпасами, які виготовлені промисловим способом і придатні для стрільби.

В суді чоловік визнав свою провину.

При винесенні вироку суд врахував пом’якшувальні обставини – щире каяття обвинуваченого, перебування на його утриманні малолітньої дитини, а також позитивні характеристики  за місцем проживання і за місцем роботи.

В постанові також зазначається, що до вчинення злочину, передбаченого ст. 345 КК України (погроза вбивством), призвели недостатньо професійні дії працівників поліції, котрі, знаючи про наявність в автомобілі затриманого вогнепальної зброї, заздалегідь не вилучили її і залишили затриманого без належного контролю.

Враховуючи всі обставини, суд вирішив оштрафувати пенсіонера на 100 тис. грн та зобов’язав компенсувати поліцейському моральну шкоду розміром в 1000 гривень.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы