Главные новости 03 декабря 2018

На Новоодещині почали розробляти план розвитку на три роки

На виконання Указу Президента України Петра Порошенка, завдання голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка розпочався процес формування трирічного перспективного плану розвитку району. З цією метою створено Раду регіонального розвитку Новооодеського району із залученням представників кожної громади. Про це повідомляється в Facebook-групі «Новоодеська районна державна адміністрація».

3 грудня відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку в Новоодеському районі під головуванням голови РДА Володимира Суровцева. 

Головним завданням засідання було визначення пріоритетних напрямків і проектів, які потім сформують чіткий план розвитку Новоодещини. Механізм його створення передбачає проведення відповідних зустрічей та обговорень на рівні району, міста та сіл. 

«Для обговорення маємо майже місяць, розроблено орієнтовний графік зустрічей з мешканцями кожної територіальної громади. Кожен громадянин, кожен населений пункт разом з керівниками громад, підприємств та установ мають визначити свої пріоритети: що саме вони вважають за потрібне зробити у соціальній сфері, медицині, житлово-комунальному господарстві, спорті, культурі, яку саме школу, дитячий садочок потрібно відремонтувати та утеплити, де необхідно обладнати спортивний майданчик, відновити освітлення вулиць, відремонтувати водопровід, яка громада потребує реконструкції водовідведення чи нової свердловини для водопостачання, парку відпочинку, ремонту доріг, покращення благоустрою чи будівництва інфраструктурних об’єктів. Вже наприкінці січня наступного року маємо сформувати чіткий перспективний план розвитку на 2019-2021 роки, затвердити його на районному рівні та в лютому на підсумковому обласному засіданні Ради регіонального розвитку», — зазначив очільник району.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top