Главное 27 сентября 2018

Докерувалися: на Новоодещині склалася безвихідна ситуація щодо фінансування закладів соціальної сфери

В Новоодеському районі заборгованість по проплатам лише в медичній сфері з 1 жовтня складатиме 2,3 мільйони гривень. Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбук нардеп Андрій Вадатурський.

Нардеп зазначив, що йому надійшов офіційний лист за підписом голови районної ради Олександра Гриценка. В ньому вказано, що в Новоодеському районі склалася безвихідна ситуація щодо фінансування закладів соціальної сфери та інших установ і організацій району. Районна рада попросила Вадатурського як народного депутата посприяти у вирішенні питання визначення особи, яка б мала право підпису розпорядчих документів райдержадміністрації.

«В ході робочої наради було озвучено інформацію, що медики можуть залишитися без заробітної платні, а медичні заклади – без оплати комунальних платежів. Заборгованість по проплатам лише в медичній сфері з 1 жовтня складатиме 2,3 мільйони гривень. Але проблема не у відсутності коштів, а у відсутності людини, яка може підписувати відповідні документи. Це й називається «докерувалися», — зазначив нардеп.

По словам Вадатурського, він неодноразово наголошував, що в районі давно треба об’єднуватися навколо ідеї розвитку Новоодещини, брати на себе відповідальність та робити конкретний результат. В якості реального інструменту пропонував використовувати всі можливості децентралізації. В ситуації, що склалася зараз в районі, запропонував районній раді максимально згуртуватися і нарешті почати приймати ефективні рішення, брати за них відповідальність.

Раніше повідомлялось, після звільнення 29 серпня голови Новоодеської РДА Романа Сташука в районі нікому підписувати фінансові документи. Через це багато питань, зокрема соціальних, не вирішуються.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top