Главное 27 сентября 2018

Суд скасував виправдальний вирок для нападника на жителя Новоодещини

За принципової позиції прокурорів Новоодеського відділу Вознесенської місцевої прокуратури скасовано вирок Вознесенського міськрайонного суду, яким обвинуваченого у розбійному нападі на жителя с. Дільниче Новоодеського району, що набув суспільного резонансу, виправдано. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що у лютому 2017 року двоє жителів м. Херсон віком 35 та 43 років, які раніше разом відбували покарання у виправній колонії, користуючись послугами таксі, прибули до домоволодіння 63-річного жителя с. Дільниче.

Напередодні цих подій потерпілий допоміг одному із зловмисників, надавши притулок у своєму будинку на ніч. Тому зловмисники достовірно знали ім’я потерпілого, його матеріальний стан та місце розташування будинку.

Користуючись вказаними знаннями, о 04:00 один із зловмисників,  надівши на обличчя маску, постукав у вікно будинку потерпілого та попросив у нього допомоги. Чоловік, почувши своє ім’я та впізнавши знайомий голос, відчинив вхідні двері та відразу отримав удар кулаком в обличчя, від чого впав на підлогу та втратив свідомість. Далі зловмисники прив’язали потерпілого до крісла,  викрали цінні речі та автомобіль останнього, після цього зникли з місця злочину.

На підставі беззаперечних доказів органом досудового розслідування  дії зловмисників кваліфіковано за ч. 3 ст. 187, ч. 2 ст. 289 КК України (розбій та незаконне заволодіння транспортним засобом).

Проте вироком Вознесенського міськрайонного суду одного із вказаних осіб засуджено до 9 років позбавлення волі, іншого — виправдано.

Не погоджуючись з таким рішенням суду, місцевою прокуратурою та потерпілим на зазначений вирок внесено апеляційні скарги, за результатами розгляду яких незаконний вирок суду першої інстанції скасовано та призначено новий судовий розгляд.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top