Новости

Гімназистка з Нової Одеси завоювала друге місце на обласному конкурсі «Лідер року»

539

Учениця 11 класу, лідер гімназійного об’єднання «Крила» Новоодеської гуманітарної гімназії Ольга Дорожинська посіла друге місце в обласному конкурсі «Лідер року», що відбувся 27 квітня у Миколаєві. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної державної адміністрації.

У конкурсі взяли участь  представники учнівського самоврядування Арбузинського, Березанського, Березнегуватського, Вітовського, Вознесенського, Врадіївського, Доманівського, Єланецького, Казанківського, Кривоозерського, Миколаївського, Новобузького, Новоодеського, Снігурвського районів, м. Вознесенська, м. Очакова, м. Первомайська та м. Миколаєва.

Програма конкурсу передбачала виконання п’яти завдань: написання есе про успішну людину на тему «Особистості творять історію», презентацію відео-проекту «Самі придумали – самі реалізували!» та представлення проекту-презентації «Моя корисна справа для рідного краю» або «Подвір’я біля мого дому», відео соціальної реклами «Включи людську свідомість» і гру з аудиторією «Майстри радості».

За рішенням журі, до складу якого увійшли представники департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, обласного Будинку художньої творчості, Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та лідери учнівського самоврядування, призові місця вибороли, крім Ольги Дорожинської (2 місце):

І місце — Максим Албул, учень 10 класу, лідер дитячої організації «Промінь» Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце — Ірина Луценко, учениця 10 класу, президент учнівського парламенту Первомайської міської гімназії.

Переможців та учасників конкурсу нагороджено дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації та подарунками.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Новой Одессы