Николаев 28 апреля 2017

Депутати облради виступили проти поділу Новоодеського району на три територіальні громади

Миколаївська обласна рада підтримала звернення депутата Петра Ковальчука до облдержадміністрації з проханням внести зміни до перспективного плану децентралізації Новоодеського району. Відповідне рішення було прийнято вчора, 27 квітня, на позачерговій сесії Миколаївської обласної ради VII скликання. Про це повідомляє інтернет-видання «Нова Одеса. Інфо».

Так, за перспективним планом, затвердженим Кабміном, у Новоодеському районі можуть утворитися три громади: Новоодеська міська, Костянтинівська сільська та Бузька сільська. Вважаючи такий поділ економічно необґрунтованим Ковальчук запропонував внести зміни до даного плану, передбачивши створення в Новоодеському районі замість трьох одну об’єднану територіальну громаду.

«Попередніми очільниками Новоодещина було прийнято рішення щодо децентралізації, розподілу Новоодеського району на три чи п’ять громад. Склалося враження, що воно було прийнято без всякого економічного обґрунтування  і що воно приймалося колишніми очільниками в п’яному угарі. Депутати обласної ради в кількості п’яти чоловік звернулися до керівництва області, облдержадміністрації внести зміни до перспективного плану децентралізації Новоодещини і на базі Новоодеського району створити одну громаду», — заявив він.

Як відзначив Ковальчук, приводом для внесення змін до плану децентралізації Новоодеського району стали численні звернення сільських голів, місцевих жителів, активістів, депутатів районної ради.

Нагадаємо, що 25 квітня група консультантів Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України здійснила візит до Нової Одеси. Робоча зустріч та круглий стіл були присвячені питанням децентралізації та створенню громад в Новоодеському районі. Під час обговорення було відзначено, що через затягування процесу об’єднання громади Новоодещини втратили мільйони гривень, які б могли отримати від держави на розвиток інфраструктури.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top