Главное 15 сентября 2018

Жителі Новоодещини відзначили 95-річчя району (ФОТО)

14 вересня в Новій Одесі відзначили 95-річчя району. Про це повідомляє прес-служба Новоодеської РДА.

На свято завітали представники районної влади, голови міської та сільських рад, депутати районної, міської та сільських рад, представники трудових колективів, установ, громадських організацій, матері загиблих учасників АТО, жителі району.

На площі перед районним будинком культури територіальні громади представили виставкове містечко майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Продовженням свята для усіх новоодеситів та гостей заходу стали урочисті збори. Керівник апарату райдержадміністрації Галина Лунгол звернулася з вітальним словом до гостей свята та відзначила, що наш ювілей — хвилююча і радісна подія для всіх його мешканців, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди. Це — гарна нагода віддати шану тим, хто творив його минуле, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ. Обличчя та багатство будь-якої території – це, передусім, його жителі, щирі і працьовиті, які своєю кропіткою працею вписують в історію краю багато пам’ятних дат і знаменних подій.

З теплими побажаннями до присутніх звернулися голова районної ради Олександр Гриценко та міський голова Олександр Поляков.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди відзначення 95-річчя утворення Новоодеського району грамотами районної ради були нагороджені кращі мешканці Новоодещини.

Відзнакою Новоодеської районної ради – нагрудним знаком «За заслуги перед Новоодещиною» були нагороджені:

Базилюк Олександр Андрійович, заслужений працівник сільського господарства, голова товариства з обмеженою відповідальністю «Малинівка»;

Богза Галина Олександрівна, ветеран праці, заслужений працівник освіти України;

Гоцуляк Василь Леонтійович, ветеран праці, заслужений лікар України;

Бойко Зінаїда Іллівна, ветеран праці, заслужений працівник сільського господарства;

Захарченко Олексій Гаврилович, почесний громадянин Новоодеського району, кандидат економічних наук, заслужений працівник сільсьеого господарства України.

Щирим подарунком для усіх новоодеситів та гостей заходу став святковий концерт, підготовлений кращими творчими колективами району.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top