Николаев 21 августа 2018

Бюджетна комісія Новоодеської ради погодила розподіл депутатських коштів

Депутатська комісія погодила клопотання щодо використання коштів районного бюджету на виконання доручень виборців. Про це повідомляє прес-служба Новоодеської районної ради.

16 серпня під головуванням Н. Вознюк відбулося позачергове засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, інвестицій, соціально – економічного розвитку територіальних громад району, децентралізації та адміністративної реформи. В роботі комісії взяли участь депутати районної ради, члени комісії: С.Боровський, В. Коржова, І.Ємельянов, заступник голови районної ради В.Євгенов, начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Васильєв, начальник відділу бухгалтерського обліку районної ради А.Дунаєвська. На порядку денному були розглянуті клопотання депутатів щодо розподілу депутатських коштів:

—           А.Друца по 5000 грн. спрямував на зміцнення матеріально-технічної бази Артемівської та Димівської ЗОШ, Артемівського та Димівського ДНЗ (придбання обладнання та засобів навчання);

—           С.Боровський кошти районного бюджету у сумі 6900 грн. спрямував на придбання гідрофора та бойлера для забезпечення водопостачання Михайлівського ФАП;

—           М.Заболотний спрямував 5000 грн. районній організації інвалідів на облаштування пандуса

—           С.Назаренко кошти у сумі 7092 грн. спрямував на придбання лінолеуму кабінету №3 Новоодеської ЗОШ №2

—            О.Гриценко кошти у сумі 10000 грн спрямував Баловненському будинку культури «Світич» (для придбання сценічних костюмів).

—            частину депутатських коштів спрямовано КО «Новоодеський районний фізкультурно-оздоровчий центр «Колос» (І.Ємельянов – 5000 грн. на придбання електрогазонокосарки та кабеля для косіння футбольного поля, С.Назаренко – 3000 грн. на придбання пожежного обладнання та набору ключів, В.Євгенов – 1000 грн. на придбання господарської тачки).

Депутати одноголосно погодили клопотання, які надійшли на розгляд комісії.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top