Главные новости 13 августа 2018

В РДА завірили, що ремонт Сухоєланецької школи триває згідно з графіком

На минулому тижні голова Новоодеської райдержадміністрації Роман Сташук спільно з депутатом обласної ради Анатолий Катрич та головою районної ради Олександром Гриценком проінспектували хід виконання капітального ремонту покриття та приміщення спортивного залу, які наразі триває у Сухоєланецькому опорному закладі. Про це повідомляє прес-служба Новоодеської РДА.

На даний час виконано повний демонтаж покрівлі, встановлено конструкції ферм, виконі роботи по облаштуванню бетонного пояса. Ремонтні роботи тривають згідно з  затвердженим графіком.

Також було перевірено стан готовності шляхів до здійснення перевезень, проведено огляд дороги, яка буде використовуватися для підвезення учнів.
По маршруту підвезення учнів до опорної школи мешканці Новошмідтівської та Воронцівської сільської ради надали посильну допомогу та своїми силами розчистили узбіччя від підліску і нависаючого гілля дерев протяжністю 3 км.
Встановлено, що частина дороги О-151602- Н24 (Сухий Єланець – Кандибине) від с. Сухий Єланець до с. Улянівка підготовлена до проведення ремонтних робіт.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое популярное

To Top